PIT37 online oraz załącznik PIT-O. E-deklaracje 2024

Rozlicz swój PIT37 szybko i bezbłędnie. Składanie deklaracji podatkowych to obowiązek, który wielu osobom skutecznie podnosi ciśnienie krwi. Obawa przed błędami, żmudne wypełnianie kolejnych kartek, a później stanie w kolejce, by złożyć dokument we właściwym Urzędzie Skarbowym - na szczęście tego wszystkiego można uniknąć. PIT 37 za 2024 rok możesz złożyć bez kolejek i niepotrzebnego stresu.

Program PIT 2024 na miarę Twoich potrzeb

Z myślą o osobach, które dość mają papierkowej pracy związanej z wypełnianiem deklaracji, stworzony został darmowy program PIT do rozliczeń rocznych www.pit-37-2020.pl. Dostępny jest on w dwóch wersjach: instalacyjnej oraz online, dzięki czemu z łatwością wypełnią go zarówno internauci, jak i użytkownicy systemów Windows, Mac OS, Linux. A ponieważ jest to darmowy program pit, pobierając go, czy korzystając z niego w wersji online, nie trzeba uiszczać żadnych opłat i możesz sprawnie wypełnić swój pit 37 w roku 2024.

Wygoda pod każdym względem

Rozliczenie PIT 2024 w programie to rozwiązanie niezwykle wygodne. Narzędzie to dostępne jest z dowolnego miejsca, gdzie tylko mamy komputer czy dostęp do Internetu. Obsługa programu jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna. Wszędzie tam, gdzie mogą pojawiać się jakieś pytania ze strony wypełniającego, przy rubrykach zawarte są dodatkowe podpowiedzi i wyjaśnienia. Poza tym program wzbogacony jest o specjalne mechanizmy kontroli, dzięki czemu nie ma możliwości przeoczenia jakiegokolwiek pola. I, co więcej, każdą błędnie wypełnioną rubrykę można poprawiać dowolną ilość razy, podczas gdy w wersji papierowej wypełnianie formularza trzeba zaczynać od początku.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Bezpłatny program PIT to nie tylko darmowy program PIT 2024, ale również gwarancja wypełnienia wszystkich wymaganych pól deklaracji, bezpieczeństwa zawartych w niej danych oraz dostarczenia deklaracji do właściwego Urzędu Skarbowego. Program na bieżąco aktualizowany jest zgodnie ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Posiada też rekomendację PTE i tworzony jest w oparciu o normy ISO 9001. Co to oznacza w praktyce? Że złożone za jego pośrednictwem zeznanie wolne będzie od błędów prawnych i bezpiecznie dotrze do systemu e-deklaracje Ministerstwa Finansów, bez możliwości wglądu do niego osób trzecich. Jest to szczególnie ważne, gdy program jest stosowany w biurze rachunkowym, czy kancelarii podatkowej.

Ulgi podatkowe i odliczenia - niczego nie pomylisz

Ponieważ wielu obywateli naszego kraju korzysta z ulg i odliczeń od dochodu lub od podatku, program został wyposażony w specjalny system ułatwiający ich wyliczenie. Dodanie wszystkich tytułów, z racji których przysługuje podatnikowi ulga nie stanowi żadnego problemu. I, co więcej, nie trzeba martwić się o przekroczenie wysokości możliwych odpisów. Program wyposażony jest bowiem w specjalny system kontrolny.

Bez kolejek, bez straty czasu

PIT przez internet. Wypełnioną deklarację możemy bądź wydrukować i wysłać tradycyjną pocztą, jeśli pobraliśmy ją na komputer w wersji PDF, lub wysłać wypełniony formularz za pośrednictwem Internetu. Wysyłka elektroniczna zajmuje właściwie chwilę i jest w pełni bezpieczna. O tym, że wniosek został przyjęty informuje Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Potwierdza ono, że złożone PITy roczne zostały przyjęte przez system Ministerstwa Finansów i po sprawdzeniu przekazane do właściwego Urzędu Skarbowego.

To intuicyjny program do szybkiego i łatwego wypełniania deklaracji podatkowych. Chcesz mieć pewność, że Twój PIT37 za 2024 będzie złożony prawidłowo bez konieczności biegania po urzędach i wypełniania stosu papierowych dokumentów? Ten program z pewnością będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania.